Osztálynévsorok

2015-2016-os tanév

 

9. A

Környezetvédelem  

1.      Berényi Zita Kitti

2.      Dékán Norbert

3.      Eszényi Evelin

4.      Franyó Fanni Klaudia

5.      Garaczi Árpád

6.      Gucsi Tibor

7.      Istenes Richárd

8.      Kajtár Angéla

9.      Kiss-Tóth Virág

10.  Kocsis Bálint

11.  Kovács László

12.  Makula Laura

13.  Ménkű Fanni

14.  Patai Eszmeralda

15.  Radics Alex

16.  Radics Vanessza Vivien

17.  Rubos János

18.  Sándor Erzsébet Anita

19.  Szűcs Viktória

20.  Tar Boldizsár

21.  Túri-Kis Petra

22.  Vajda Katalin

23.  Varga Zsombor

 9. B

Élelmiszeripar

1.      Ádám Nikolett

2.      Baranyi Éva

3.      Basky Norbert

4.      Börönte Györgyi

5.      Hajdu Dávid

6.      Karakas Alíz

7.      Kolompár Attila

8.      Lapéta Vivien

9.      Lázár Dóra

10.  Molnár Anita Erika

11.  Nagy Zoltán

12.  Pörge Alexandra Zsanett

13.  Simon Bettina

14.  Veres Sándor

Kertészet és parképítés

1.      Csikai Eszter

2.      Fekete Dávid

3.      Fekete Edina

4.      Izsák Kitti

5.      Jakubik Anna

6.      Kiss Nadin

7.      Kocsis Gergő István

8.      Konczik Alex

9.      Lopocsi Fanni Bianka

10.  Nagy Dominik

11.  Puskás Dóra

12.  Surányi József

13.  Szabó Hanna

 

10.  A

Parképítő:

1.       Bajnok Boglárka

2.       Baski István

3.       Csipkereki Norbert

4.       Gergely-Kémenes Brigitta

5.       Hajas Richárd

6.       Kovács Szilvia

7.       Lázár Tamás

8.       Nagy Lili Ilona

9.       Patkós Antal

10.   Tánczos Fanni

11.   Vlaszák Krisztina

 Környezetvédelem-vízgazdálkodás

1.       Bócsai Csaba

2.       Borsodi Martin

3.       Bujdosó Bettina Kitti

4.       Csóka Ilona Mária

5.       Drozdik Dorottya

6.       Gudmon Fruzsina Eszter

7.       Herczeg Nikolett

8.       Iváncsán Tünde

9.       Jakabfi Réka

10.   Laczi István

11.   Mócza Anita Mária

12.   Olajos Bettina

13.   Ötvös Ange Tál

14.   Pavelka Tamás

15.   Pelyhe Attila

16.   Prikkel Levente

17.   Sápi Noémi

18.   Soós Petra

19.   Szokolai László Ádám

20.   Taskó Titanilla

21.   Tóth Tamás

22.   Zolnai Imre

  

2/ 10 B Virágkötő

1.      Adamik Fanni

2.      Borsodi Ildikó

3.      Fazekas Emese

4.      Gyarmati Márk András

5.      Hajnal Kitti

6.      Hegedűs Enikő

7.      Hornyák Angelika

8.      Korenyuk Alexandra Barbara

9.      Rácz Éva Mária

10.  Rafael Dzsenifer Mónika

11.  Sáfrány Renáta

12.  Szabadszállási-Tóbi Réka

13.  Szücs Bettina

14.  Tóth Annamária Szilvia

15.  Tyavoda Patrícia

 

2/10 C Gazda és Élelmiszeripari szakmunkás

 Gazda:

1.      Bíró Szabolcs

2.      Farkas Zoltán

3.      Farkas Virginia

4.      Gál Norbert

5.      Hegyes Patrícia évismétlő

6.      Horváth Dániel

7.      Molnár József

8.      Oláh Bence

9.      Pataki Gábor

10.  Sziráki Zoltán

 Élelmiszeripari szakmunkás:

1.      Balog Soma

2.      Bajáki Alexandra

3.      Baranyi Vivien

4.      Gerencsér Dóra

5.      Halasi Anita Ajándék

6.      Horváth Nikolett

7.      Kristof Emília

8.      Pintér Erika Eszter

9.  Szelei József Ferenc

10.  Tóth Alex Attila

 

11. A

Környezetvédelmi

1.  Findt Vivien

2. Gyertyános Nóra

3..Harazin Rebeka Zsuzsanna

4. Konyári Rebeka Anna

5. Kovács Szilveszter Valentin

6.Kulcsár Adrienn

7. Laczkó Melitta

8. Paskó Mónika

9. Reile Edit

10. Rusznyák Ramóna

11. Sárai-Szabó Zoltán

12. Sebők Kitti Boglárka

13. Somogyi Dóra

14. Surman Gergő

15. Szaszkó Zsolt

16. Szekér Petronella

17. Takács Mózes

18. Tenke Andrea

19. Tóth Viktória

20. Túri-Kis Gergő

21. Urbán László

22. Varga Brigitta

23. Vidéki Viktor

 

 

Élelmiszeripari:

1. Berta Sándor

2. Gyurász Zoltán

3. Hajdú Kornél

4. Kollár Imre

5. Molnár Adrienn

6. Szabó László Norbert

7. Szabó Szilvia

8. Tari Angéla

9. Virág Orsolya

 

 3/11 C Kertész

1.       Dobosi Attila

2.       Farkas Anita

3.       Farkas Mihály Máté

4.       Fodor Fanni

5.       Imre Szilárd József

6.       Kazai Károly István

7.       Kovács Gábor János

8.       Kovács Levente

9.       Nagy Attila

10.   Ordasi Norbert

11.   Szlávik Dorina

12.   Szlávik Krisztina

13.   Varjú Ágnes

 

12.A

1.       Almási Ildikó

2.       Ádám Zsófia

3.       Baski Szabolcs

4.       Bodor Barbara

5.       Bodor Beatrix

6.       Czombos László

7.       Dunai Petra Alexa

8.       Duzmath Dóra

9.       Eckert Cintia

10.   Fekete László

11.   Füvesi Viktória

12.   Gulyás Fatima

13.   Homoki Gréta

14.   Huszka István

15.   Juhász László

16.   Kántor Attila Máté

17.   Kiss Péter

18.   Marton Balázs

19.   Mata Vivien

20.   Nagy Zsanett

21.   Németh Alíz

22.   Sárközy Gabriella

23.   Somodi Lilla

24.   Szabó Orsolya Zsuzsanna

25.   Tóth Krisztián

26.   Tóth Lajos Benjámin

27.   Túri Ferenc

  

3/13 D

1.       Bánfi Ernő

2.       Korenyuk Brigitta

3.       Márki Alexandra

4.       Miháli Ágnes

5.       Pető Alíz

6.       Sonkolyos Dorina

7.       Tóth Anita

8.       Trepák Jennifer

9.       Varga Gábor

  

1/13 T

1.       Barna Klaudia

2.       Berta Bálint

3.       Berta Szabolcs

4.       Bodor Blanka

5.       Bohn Nikolett

6.       Czakó Krisztián

7.       Csizmár Lajos

8.       Domján Péter

9.       Forgó Attila

10.   Godina Csaba

11.   Görög Éva

12.   Hajagos Renáta

13.   Halász Dóra

14.   Kapás Milán

15.   Káposztás Eszter

16.   Kovács Dávid

17.   Kovács Gergely István

18.   Németh Ilona

19.   Püski Mónika Katalin

20.   Rádi Bálint

21.   Rátkai Levente

22.   Rendek Szabolcs

23.   Simon Mariann

24.   Svébis Barbara

25.   Szabó Richárd

26.   Szalai Ferenc

2/14 T

Élelmiszeripari technikus

1.       Ádám Helga Noémi

2.       Csányi Klaudia

3.       Dékány Bernadett

4.       Érsek Fanni Katinka

5.       Fehér Jenifer

6.       Magyar Alexandra

7.       Pál Máté Attila

8.       Simon Kitti

9.       Szűcs Szilvia

10.   Varga Bettina

 Környezetvédelmi technikus

1.       Árvai Róbert

2.       Baranyi Richárd

3.       Fehér Dalma

4.       Galamb Cintia

5.       Kulcsár Árpád Dávid

6.       Lantos Tímea

7.       Molnár Gabriella

8.       Straub Roland

9.       Szekér Zsuzsanna

10.   Tóth Vivien

11.   Vörös Erzsébet